0.10797
 
 
Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Katinėliui Liovuškai perkando snukelį. Ieškoma globa ir labai reikalinga parama gydymui, stacionarui. (Parama gauta)

ankstesnis
Liovuška - nuostabus, jaunas, draugiškas pūkuotas katinėlis, gyvenantis prie vieno Šeškinės daugiabučio. Melas būtų teigti, kad šio kiemo katytės valkatauja, vargsta. Ne, čia gyvena gyvūnus mylintys žmonės, kurie Liovušką ir jo draugus kasdien šeria, prižiūri, paglosto, myli, pastatę jiems šiltus namukus žiemoti, o nutikus nelaimei kreipiasi į mūsų organizaciją.
Sužinojome, kad Liovuška jau kelias savaites kenčia dėl žaizdų ant snukučio, galvos, ausų. Globėjos manė, kad pačios jį išgydys tepaliukais, tirpaliukais... Jokiais būdais nereikia taip galvoti! Į mus kreiptasi jau tada, kai Liovuška numetė svorio, tapo apatiškas, liūdnas.
02-13 Liovušką sugavome (ačiū globėjams) ir gabenome į gydyklą. Jautėsi stiprus pūvančių audinių kvapas, katinukas atrodė išbalęs, per snukutį sruvo kraujas, pūliai. Kąstinė žaizda tiesiai į nosį, abscesas - toks gydytojos verdiktas. Visa galva sudraskyta, sukandžiota, ausys žaizdotos, nosytė patinus. Reikia valyti žaizdą ant nosies, į ją švirkšti vaistų, gydyti antibiotikais kol nepasveiks. Liovuška - tikras šaunuolis - leidosi apžiūrimas, neprieštaravo suleisti vaistų nuo uždegimo, temperatūros. 02-14 atliktas žaizdos valymas su narkoze, kastracija. Toliau seks kasdienės procedūros iki žaizda visiškai užsitrauks. Paliktas ir negydomas katinukas nugaištų siaubingose kančiose - uždegimas keliautų per audinius iki kaulo (labai tikimės, kad taip nenutiko) ir tik laiko klausimas, kada įvyktų kraujo užkrėtimas ir gyvūnas užgestų. Todėl esant žaizdoms, būtina kuo skubiau kreiptis pagalbos!

Kol kas Liovuška patalpintas į stacionarą, bet mes labai ieškome laikinos globos namuose. Katinėlis išsigandęs, bet labai geras, leidžiasi glostomas, laikomas ant rankų, nesimuisto leidžiat vaistus. Jam kur kas geriau būtų sveikti namų globoje. Procedūros nebūtų sudėtingos - žaizdą tepti tepalais, leisti antibiotikus. Jei galite Liovušką priglausti, rašykite, skambinkite. Dėkojame.
Labai reikalinga parama Liovuškos gydymui, kastracijai, vaistams nuo parazitų, procedūroms. Suma gali siekti 400 lt. Tai milžiniški pinigėliai, o ligoniukų mūsų organizacijos padaugėjo - lyg kokia banga tų, kurie negali laukti. Būsime labai dėkingi, jei prisidėsite prie šio fantastiško katino gydymo.
Svajonė  - surasti jam namus. Kai pasveiks, paleisime jį atgal, bet įdėsime dovanojimo skelbimą ir ieškosime namų. Nepaminėta bėda - Liovuškos nevyriškas būdas. Jį skriaudžia visi, kas netingi, o tas, durniukas, nusileidžia, atgal niekam niekada neužtvoja. Kita vertus baisu, kad uždarytas jis bus nelaimingas, slėpsis, nenorės adaptuotis, nes pripratęs prie laisvės. Šito nesužinosime, kol jis nepateks į namų globą.

Ačiū už paramą ir pagalbą.

Autorius: Orinta
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 40905
Peržiūrėjimų skaičius: 3706
Įdėta: 2014-02-14 (Orinta) | Redaguota: 2018-10-21 (Marina)

Susijęs turinys
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.45578
 Prieglaudų rss: Panevėžio rajone dingo buvęs globotinis Princas-Kadis!
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.102545
 gyvūnas
 Reikalinga pagalba: Panevėžio rajone dingo buvęs globotinis Princas-Kadis!
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.41222
 Sulaukė pagalbos: Visiems draugui ir bičiuliui Princui labai reikalingi namai! (Padovanotas)
 Sulaukė pagalbos: Katinėliui Liovuškai perkando snukelį. Ieškoma globa ir labai reikalinga parama gydymui, stacionarui. (Parama gauta)
 Prieglaudų rss: Linkėjimai nuo buvusio Princo!
 Sulaukė pagalbos: Visiems draugui ir bičiuliui Princui labai reikalingi namai! (Padovanotas)
 Padovanota katė Vilniuje
 Globotinių laiškai: Linkėjimai nuo buvusio Princo!
 PSP katė Vilniuje
 PSP katės Vilniuje
 Padovanota katė Vilniuje
 PSP katės Vilniuje
 PSP katė Vilniuje
 PSP katės Vilniuje
 Sulaukė pagalbos: Nesutramdomasis ligoniukas Kuzia. Reikalinga parama gydymui ir stacionarui. (Parama gauta)
 PSP katė Vilniuje
 Sulaukė pagalbos: Neprijaukinamų kačių sterilizacijos. Prisidėk ir Tu! Reikalinga parama. (Parama gauta)
 http://www.youtube.com/watch?v=LxDSpCkbpPM
 http://www.youtube.com/watch?v=rJvo78z2Cp4
 Sulaukė pagalbos: Morčius. Katytė juoda, katinėlis ryžas. Katastrofos nuojauta.
 PSP katė Vilniuje
 Prieglaudų rss: Pavasarinė talka - reikia paramos sterilizacijoms! (Parama gauta)
 Sulaukė pagalbos: Paršelių nameliai - lauko katėms. (Parama gauta)
 http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.36948
 Padovanotas kačiukas Vilniuje
 Padovanotas kačiukas Vilniuje
 Padovanotas kačiukas Vilniuje
 Sulaukė pagalbos: Pavasarinė talka - reikia paramos sterilizacijoms! (Parama gauta)
 Sulaukė pagalbos: Supjaustytam katinėliui Princukui reikalinga 2-3 sav. globa! Skubu. (Katinukas globoje) (Parama gauta)
 PSP katė Vilniuje
 Sulaukė pagalbos: Ligų puokštė arba eilinis tragiškas ligoniukas... Katinėlis Malčikas prašo paramos gydymui ir ieško globos! (Parama gauta)
 Sulaukė pagalbos: Katytei Morkytei reikalinga parama operacijoms. Sulaužyti kaulai - neįmanomas gimdymas. (Parama gauta)
 Prieglaudų rss: Neprijaukinamų kačių sterilizacijos. Prisidėk ir Tu! Reikalinga parama.
 gyvūnas
 Sulaukė pagalbos: Katytė Lola Grigiškėse. Prašome paramos sterilizacijai. Ačiū. (Paaukota)
 PSP katė Vilniuje
 Sulaukė pagalbos: Ieškome Filiai namų!!! Katinuko kojytės plėštinė žaizda. Labai reikalinga parama gydymui, operacijai ir stacionarui. (Parama gauta)
 PSP kačiukas Vilniuje

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Rainiukas.vsi (2014-02-25)
Naujienos: Liovuška sėkmingai paleistas atgal į savo kiemą. Pasirodo, po kastracijos jis gydytojams ir nagus rodė, neleido prisiliesti. Na, tai baimės, stresas. O grįžęs į kiemą tuoj puolė į glėbį savo mylimai globėjai. Skundėsi, kaip jį skriaudėme, laikėme narve... Išglostytas ir paguostas kartus su gl. Valia keliavo į 5 maitinimo vietas, kur nuolat paliekamas maistas beglobiukams. Draugelio Drakošos gaudymas jau trečia dieną bevaisis:(
Orinta (2014-02-21)
Liovuška sėkmingai paleistas atgal į savo kiemą. Pasirodo, po kastracijos jis gydytojams ir nagus rodė, neleido prisiliesti. Na, tai baimės, stresas. O grįžęs į kiemą tuoj puolė į glėbį savo mylimai globėjai. Skundėsi, kaip jį skriaudėme, laikėme narve... Išglostytas ir paguostas kartus su gl. Valia keliavo į 5 maitinimo vietas, kur nuolat paliekamas maistas beglobiukams. Draugelio Drakošos gaudymas jau trečia dieną bevaisis:(
Orinta (2014-02-19)
Liovuška jau rytoj grįžta į savo gyvenamą vietą. Tas begėdis juodas katinas, kuris, kaip manome , sukandžiojo Liovušką, įsitaisė Liovuškos dėžėj ir ten miega. Tironas! Nežinau, tikiuosi, kad Liovuška atlaikys to terminatoriaus priespaudą:( . Beje, Liovuškos draugelis Drakošą (jį jau kartą gelbėjom) vėl su 15 cm žaizda kakle. Šiandien šerėjos gaudė visą dieną - niekaip nepagavo. Taigi, dar vienas ligoniukas eilėje. Tik kaip jam padėti - neįsivaizduoju. Vargšo žaizda nepatogioj vietoj, nei gaubto uždėsi, nei dreną įkiši, o laukinis kaip reta... Tai kažkaip vienu kartu reikia viską daryti. Beje, Drakoša taip pat gauna į kaulus nuo to juodo bandito... Greičiausiai tai bus kautynių pasekmė.
Rainiukas.vsi (2014-02-15)
Spėjam, jog kitas katinas. Ateina ten toks juodas milžiniškas banditas - visus muša, ir kates, ir šunis. Kastruoti jį reikia, tikras skriaudikas. Bet neprisileidžia žmonių nė per 3 metrus! Pamato rankinė - jau lekia kulkos greičiu. Pamato boksą - savaitę nesirodo... Eina valgyti per visą rajoną, visur prisiryja, kur tik bobulytės šeria. Tada prikimštu pilvu visus lupa. Reiks su juo kažkaip tartis..
Danute.budreviciene.3 (2014-02-15)
Nuskriaudė jau nuskriaustą nabagėlį.Kas jį sukandžiojo?
Orinta (2014-02-14)
Liovuška - neįtikėtinas katinas. Pilvas garbanotas, labai keista, kad nėra kaltūnų. Dieviško grožio katinas, mirtinai išsigandęs, bet besišypsantis. Beje, "sulysęs" - 4,6 kg! Neblogas ten maitinimas, ane:)?
0.00024
 
 
Gyvunupaieska.lt yra savanorių sukurtas nekomercinis portalas, skirtas padėti beglobiams gyvūnams sulaukti pagalbos.
Prisijungę (352)
0.05551
0.05552
 
,0.0005,0.0007,0.0007,0.0007 ( + 0.0026) 7.88.14 (+ 0.33)