0.00925
 
 
Meniu
kitas

Liūdna pabaiga:  Liūdna Čeburėko istorija. Prašome paramos gydymui ! Katinėlis mirė.

Čia jau viskas. Čia paskutinis. Taip kaskart save tramdo gelbėjantys gyvūnus iš tragiškiausių situacijų. Tramdo tol,  kol į sielą nepažvelgia kupinos skausmo, begęstančios gyvybės akys. 

Čeburėko skausmo kelias prasidėjo prie šaltų ir mirtimi alsuojančių metalinių garažų Sietyno gatvėje. Dar ne taip senai čia glaudėsi nemenka kačių kolonija, bet vieta gyvybei čia itin nedėkinga. Pikti kaimynai, žudantys, žalojantys vargšus benamiukus, ligos, virusai - pamažu padarė juodą darbą. Čeburėkas - paskutinis mohikanas iš tos vietos. Tiesa, jau gerą pusmetį pakeitęs gyvenamąją vietą, kas, matomai, jam išgelbėjo gyvybę. Iš pradžių šerėjos netgi manė, kad tai naujokas naminukas. Tik vėliau viena per kitą išsiaiškino, kad tai niekad namų neturėjęs, bet prie rankų pripratintas katinukas. Beje, vos ne giminėmis pasijutome. Čeburėkas yra Multiko, kuris jau 2 m. Rainiuko globoje, tėtis!

Prieš dvi dienas Čeburėkas buvo pastebėtas šėrimo vietoj. Katinytis atrodė jau bekalbantis su kitu pasauliu... Kalbinamas nereagavo, maisto nelietė, visas dvokė šlapimu ir išmatomis, oda suėmus taip ir liko stovėti-katinėlis kentėjo nuo siaubingos dehidratacijos. Kailis sulipęs, vietomis išvis praplikęs, gyvūnas kenčiantis nuo daugybės parazitų. Nebeliko nieko kito, tokios būklės gyvūno palikti merdėti nevalia. Čeburėkas buvo supakuotas į transportavimo dėžę, taip sužinojome ir apie jo baisų viduriavimą. Atvirai pasakius, bijojome blogiausio, kad pagalba pavėlavo... 

Klinikoje katinėliui iškart atlikti kraujo tyrimai. Didžiausiam džiaugsmui, inkstų ir kepenų rodikliai, dėl kurių buvo itin baisu, truputį pakitę, bet tik nežymiai ir katinukas turi šansą! Tiesa, uždegimas labai stiprus. Burna liepsnoja ugnimi, dantys vos matomi per išburkusias dantenas ( sunku suvokti, kaip katinukui skauda), nosis užkišta slogos, katinytis sunkiai kvėpuoja, užkimęs. Šviestas nuo grybelio-nieko baisaus nepamatyta. Pradėtos statyti lašinės.  
Planuose 5 dienos gydymo, tada vėl vizitas pas gydytoją, apžiūra ir sprendimas, kiek gydymą tęsti. Vėliau nuparazitinimas. 
Jei katinėlio bendra būklė pagerės, po savaitės laukia neišvengiamas dantų tvarkymas, kastracija. Iškart paskirtas ir intestinalinis maistas, siekiant padėti susitvarkyti su baisiu viduriavimu. Vilčių yra, bet kaip išties pasisuks ir kiek truks gydymas, klinikoje net neprognozuoja... 

Turime skausmus kenčiantį , mielą, draugišką lietuvišką rainiuką. Turime širdelę, maldaujančią padėti. Prašome Jūsų išgirsti jo maldą. 
Už apžiūrą, tyrimus, maistą ir vaistus jau likome skolingi 65 eurus. Čia tik suma už pirmąjį vizitą. Vėliau naujiena bus papildyta. 
Laukia ilgas, brangus gydymas. Bet...ar gali būti kas brangiau už gyvybę?

Autorius: Modeliukas
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 128615
Peržiūrėjimų skaičius: 2510
Įdėta: 2017-03-18 (Modeliukas) | Redaguota: 2018-05-27 (Rūta N)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Orinta (2017-04-04)
Dieve, vargšas katinėlis :( Labai gaila Čeburėkiuko, užjaučiame Danuolę. Mielieji, ačiū visiems paaukojusiems. Čeburėko parama, jei bus atliekamų pinigėlių, keliaus jo likimo draugams, tiems ekstra atvejams, kurie negali laukti. Vienintelis guodžia, kad neliko kur patvory merdėti, o jautė, kad yra mylimas ir reikalingas. Ačiū, Danguolei ir Toto kolektyvui.
Genovaitė (2017-04-04)
Tikrai labai gaila...Pasimečiau, kai neradau Čeburėko pagalbos sąraše. Baigėsi jo vargeliai. Ilsėkis, katinėli. Ačiū Jums už pastangas.
Rūta N (2017-04-03)
Labai gaila :(((((((( ačiū Jums Danguole už Jūsų dėmesį ir meilę Čeburėkui. Padarėte viską, bet kartais ne viskas mūsų valioje. Laikykitės!
Modeliukas (2017-04-02)
Nebėra mūsų mažojo draugo...........................
Modeliukas (2017-04-01)
Balandžio pirmoji. Katinėlio sveikata staiga pablogėjo, savo guolyje rastas kone be gyvybės ženklų, kritinės būklės nugabentas į kliniką. Temperatūra nukritusi taip, kad termometras nebefiksavo.... Po kone trijų valandų šildymo, lašelinių, masažo, vaistų, rainiukas pradėjo reaguoti į aplinką, pamažu pradėjo kilti temperatūra. Tai ne balandžio pirmosios pokštas, tai dar viena likimo grimasa... Rytoj 8 ryto katukas vėl turi būti klinikoje, visą naktį bus šildomas, stebima temperatūra. Ačiū gydytojai Akvilei ir nuostabiai padėjėjai, kurios net pasibaigus klinikos darbo laikui, kone dviems valandoms po darbo liko su mūsų mažu varguolėliu. Belieka tik labai labai tikėti, kad katės tikrai turi devynias gyvybes...
Rūta N (2017-03-30)
Genovaite, ačiū Jums labai labai už paramą ir linkėjimus!
Genovaitė (2017-03-30)
Pervedžiau 50 € Čeburėko gydymo skoloms padengti. Ačiū už pastangas padėti rainiukui. Linkėjimai nuo mano katinuko.
Modeliukas (2017-03-29)
Po aprašytos dienos Čeburėkas jau dukart lankėsi gydykloje. Vargas vargelis. Šitą gyvūnėlį žemėje laiko turbūt tik meilė... Liesutis, sloguotas, adatps linksta duriant į odą... O dūrių daug, katinukas viską pasiryžęs iškęsti už teisę būti paglostytam... Iki operacijos tęsiamas palaikomasis gydymas. Katinukas nuparazitintas, skirta Nutrivet pasta. Už antrąjį vizitą klinikai likome skolingi 22eurus, o 2017 03 28 dienos vizitas dar kainavo 17 eurų.... Operacija. jeigu būklė išliks stabili, numatoma pirmomis balandžio dienomis. Ačiū visiems, kas palaikote mūsų mielą, bet taip gyvenimo sudaužytą rainiuką.
Orinta (2017-03-27)
Ačiū, neblogai, labai gerai valgo, nori būti glostomas, mylimas, bet sloga dar vis katastrofiška, vaizdas liūdnas, reikia laiko.
Genovaitė (2017-03-27)
Laba diena, kaip laikosi Čeburekas ?
Modeliukas (2017-03-22)
Nuoširdus ačiū!
Orinta (2017-03-21)
Ačiū labai už paramą. Dėkojame visiems, kas padedate mums gelbėti į bėdą patekusius ligoniukus.
Genovaitė (2017-03-21)
Pervedžiau Čeburėkui 100 €, linkiu pasveikti
0.00031
 
 
Gyvunupaieska.lt yra savanorių sukurtas nekomercinis portalas, skirtas padėti beglobiams gyvūnams sulaukti pagalbos.
Prisijungę (240)
0.0116
0.01161
 
,0.0007,0.0012,0.0011,0.0012 ( + 0.0042) 0.110.2 (+ 0.09)