0.00488
 
 
Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Ypatingi mūsų globotiniai su ypatingais poreikiais: Donatelas

Mūsų Donatelas vėl sunegalavo...

Vėl teko keliauti į veterinarijos gydyklą, nes pastebėjome, kad Donatelo dantenos vėl kraujuotos, jis nebevalgo, sėdi piktas ir liūdnas kampe. Labai lengva suprasti, kai Donatelui blogai  - įprastai jis vaikšto kaip princas, aukštai iškėlęs galvą, išdidus, o kai sunegaluoja, jo akys apsiblausia, jis visiškai nenori bendrauti, pasidaro piktas, tylus ir besislepiantis tamsiuose kampuose. Keliavome pas mus jau ne kartą priėmusias gydytojas, kurios žino Donatelo būklę ir bėdas, jo burnytė jau buvo tvarkyta, stengtasi išlaikyti kuo daugiau dantukų, skirtas gydymas ir spec. maistas. Šį kartą nuspręsta kai kuriuos dantukus pašalinti, o kai kuriuos nudildyti, nes jie remiasi į apatinį žandikaulį ir daro žaizdas, šitaip sukeldami didelį skausmą. Donatelas pas mus jau pusantrų metų, džiaugiamės, kad paėmėme jį į globą, nes gatvėje jis tokios priežiūros ir specialaus gydymo tikrai negautų. Kaip jau rašėme anksčiau, Donatelui taip reikia specialaus maisto dėl pastreikuojančių kepenų ir jų veiklos, taip pat besikartojančio skrandžio uždegimo, taigi Donatelą visad akylai stebime.

Kviečiame visus, kas neabejingas beglobių likimui, prisidėti prie Donatelo išlaidų – mūsų komanda ir dirba tam, kad pasirūpintų tais, kuriems pagalbos reikia labiausiai.

Donatelui galite padėti pervesdami paramą:

Pavedimo nurodymas: Donatelui

VšĮ „Miesto katė”

Įmonės kodas: 302720537

Banko sąskaita: LT227300010136031102

Taip pat turime ir PayPal sąskaitą norintiems prisidėti iš užsienio, mūsų PayPal sistemoje naudojamas el. paštas yra info@miestokate.lt

Norinčius prisidėti specialiu maistu Donatelui, mielai prašome susisiekti su savanorėmis Ingrida, tel. 863005977, arba Sandra, tel. 860877481.

---


Mes turime net keletą gyvūnų, kuriems namus surasti yra kiek sunkiau nei kitiems – šie gyvūnai turi įgimtų sveikatos problemų ir jiems reikalingas specialus gydymas ir maitinimas. Donatelas – vienas iš mūsų globotinių, kuris turi ypatingų poreikių. Donatelas nuo pat atsiradimo pas mus turėjo bėdelių su dantukais – dantenos buvo paraudusios, jį vis kankindavo uždegimas. Kelis kartus daryti kraujo tyrimai iš pradžių nerodė nieko ypatingo, vaistų pagalba pavykdavo uždegimą susitvarkyti, teko pašalinti kelis senus dantukus ir vėl viskas tekėjo sena vaga – Donatelas toliau buvo išrankus skaniam maistui, mielai gulėdavo saulėkaitoje ir karaliaudavo tarp kitų katinukų. Rudenį darytas kraujo tyrimas rodė kasos uždegimą – jį nugalėjome su vaistukais ir specialia dieta, viskas rodėsi grįžta į senas vėžias. Tačiau šįkart Donatelo sveikatos pablogėjimas privertė sunerimti – vėl skubėjome pas gydytojus, darėmės kraujo tyrimus, kurie šįkart parodė pablogėjusią kepenų veiklą, vėl ramybės nedavė kraujuojančios dantenos. Ir vėl vaistai, lašelinės, naktys klinikoje... Donatelas visą laiką turi valgyti dietinį maistą, kitaip jo negalavimai nuolat atsinaujins, taigi jis gali gyventi tik pas žmones, galinčius jam pirkti specialų maistą ir papildus, kurie palaikytų sveiką ir kokybišką Donatelo gyvenimą. Suprantame, kad tokius žmones rasti bus ypatingai sunku, bet kantriai lauksime tiek, kiek reikės, o kol kas Donatelas gyvens pas mus – bus nelengva, bet apsiėmę gyvūną pas save mes juo pasirūpinsime iki galo. Galbūt Donatelas gyvens trumpiau, bet mes norime užtikrinti, kad tas laikas būtų neskausmingas ir netrukdantis gyventi kokybiškai. Kaip suprantate, gydomasis maistas kainuoja nemažai – bent tris kartus daugiau nei kasdieninis maistelis, todėl nusprendėme Donatelui ieškoti nuolatinių virtualių globėjų – gerų žmonių, kurie negali jo paimti į savo namus, bet norėtų ir galėtų prisidėti prie kasdienio Donatelo išlaikymo. Tai gali būti simbolinė finansinė auka kiekvieną mėnesį arba nupirktas maišelis reikiamo maistelio, mums reikalinga ir vertinga bet kokia pagalba, juk stengiamės ne dėl savęs, o dėl Donatelo. Norint kas mėnesį prisidėti paprasčiausias būdas tai daryti būtų tiesioginis debetas – kai banke nustatote vieną sumą ir konkrečią dieną ir tuomet kas mėnesį, tą pačią dieną, Jūsų pasirinkta suma pasiekia paramos gavėją. Tiesioginį debetą galite pasidaryti savo internetinėje bankininkystėje arba nuėję į savo banką. 
Mūsų rekvizitai: 
VšĮ „Miesto katė“ 
Įmonės kodas: 302720537 
Registracijos adresas: Trinapolio 9E-37, LT-08337 Vilnius 
Banko sąskaita: LT 2273 0001 01360 31102 (Swedbank) 
Būsime dėkingi už mažiausią paramą - visi kartu po truputį mes galime daryti stebuklus, vieni savo darbais, kiti savo parama ir palaikymu.
Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Miesto katė“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302720537
Banko sąsk.: LT 62 7300 0101 3059 5181, Paypal
Naujienos ID: 121350
Peržiūrėjimų skaičius: 1327
Įdėta: 2016-10-21 (sandrute) | Redaguota: 2018-04-20 (sandrute)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

0.00016
 
 
Gyvunupaieska.lt yra savanorių sukurtas nekomercinis portalas, skirtas padėti beglobiams gyvūnams sulaukti pagalbos.
Prisijungę (315)
0.00882
0.00884
 
,0.0006,0.0011,0.0011,0.0011 ( + 0.0039) 0.090.16 (+ 0.07)