0.0103
 
 
Meniu
 
kitas

Mirė katė Vilniuje

ankstesnis

Čia patenka ir tie, kurie buvo mylėti, ir tie, kurių galbūt niekada niekam nereikėjo. Čia visi vienodai laukia stebuklo. Vieniems jis atrodo pasiekiamas ranka, kitiems - tolimas kaip mėnulis. Ir kartais, žvelgdamas į tas bejėgystės akis, įkalintas už grotų, velniškai bijai, kad jos pernelyg protingos ir perskaitys tavo nerimą ir baimes. Perskaitys ir tai, jog netiki, kad tos akys dar pamatys stebuklą ir kada nors murks šeimininkui ant kelių.

Ši istorija apie katytę Helą ir apie liūdniausią tiesą, kuri greičiausiai įvyks - Hela liks čia visam laikui. Į „Naminukų“ globą ji pateko jau būdama garbingo amžiaus. Ją atidavė tokie pat garbingo amžiaus žmonės, kurie dėl sveikatos bėdų patys buvo nepajėgūs pasirūpinti gatvėje rasta katyte. Pačioje pradžioje tryškome optimizmu, nes Hela pradėjo gražėti, ataugo išslinkęs kailiukas, tapo linksmesnė ir judresnė. Deja, po to sekė pirmoji „duobė“. Hela stipriai susirgo, susigavus „kačių gripo“ virusą, ir kadangi jau ne jauno organizmo, imunitetas buvo silpnas, už jos gyvybę kovojom sunkiai ir ilgai. Išbridus iš pirmosios nelaimės, sekė dar gilesnė „duobė”: Hela staigiai prarado svorį, tapo apatiška, nuolat budėdavo ne prie maisto, o prie vandens dubenėlio. Diabetas - tokią diagnozę išgirdome po kraujo ir šlapimo tyrimų.

Stebuklas, kuris pradžioje atrodė dar galintis įvykti, akimirksniu nutolo iki beveik nepasiekiamo. Šiandien esame nusiteikę, kad Helai dieneles gali tekti baigti čia, mažame kambarėlyje, narve, niekada ir netampant kažkieno vienintele drauge, nepriglundant prie šeimininko kojų ir neberagaujant saulės spindulių ant nuosavos palangės. Naivu tikėtis, kad senyvoje katytėje, kuriai kasdien reikės leisti insuliną, kažkas įžvelgs namų džiaugsmą, o ne slegiančią naštą. Nors taip norėtųsi klysti, nes tokio būdo ir švelnumo katyčių kaip Hela yra vienetai. Ir tas vienetas dabar liūdnai miega narvelyje, turbūt sapnuodamas savo ilgų metų patirtį ir viską, ką matė gražiausio.

Šiandien tiesiog prašome padėti jos likusį gyvenimą paversti tokiu, kuriame būtų bent jau paprasčiausi dalykai, padėsiantys jai geriau jaustis: tai insulinas ir specialus maistelis katinėliams, sergantiems diabetu.

Mes ir Hela būsime labai dėkingi, jei prisidėsite prie jos gydymo ir išlaikymo išlaidų. Jei galite prisidėti bent po truputį, paaukoti galite į „Naminukų“ sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodydami „Gerajai Helai!“:

VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)

Emigrantai irgi turi galimybę daryti gerus darbus, tam turime PayPal sąskaitą:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=CABVSA6HNQBQA

O jei visgi esate tas vienetinis stebuklas ir jaučiate, jog galite Helai padovanoti orią senatvę bei Jūsų negąsdina mintis apie insulino dozės suleidimą kasdien, labai lauksime Jūsų skambučio tel. nr. 8 648 30077 (Naminukai, Vilnius)!

Iš anksto dėkojame!tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Hela
katė
mišrūnas
mažas (iki 30 cm ties ketera)
patelė
atlikta
daugiau 8 metų
trumpaplaukis
juoda
 
Vilnius
 
„Naminukai“ VšĮ
 
Skelbimo ID: 53953
Buvęs gyvūno statusas: dovanojamas gyvūnas
Peržiūrėjimų skaičius: 2426
Įdėta: 2016-06-08 (Goda Smilgė) | Redaguota: 2018-08-15 (Goda Smilgė) | Atnaujinta: 2017-10-11 (Goda Smilgė)

Susijęs turinys
 http://www.naminukai.org/#url.php?url=https%3A%2F%2Fwww
 Pasikartojanti/netinkama naujiena: Pagalbos prašymas. Hela - katytė, kuri gali likti čia...
 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=CABVSA6HNQBQA

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

0.00036
 
 
Gyvunupaieska.lt yra savanorių sukurtas nekomercinis portalas, skirtas padėti beglobiams gyvūnams sulaukti pagalbos.
Prisijungę (184)
0.00994
0.00995
 
,0.0007,0.0013,0.0012,0.0012 ( + 0.0044) 0.130.22 (+ 0.09)